Сторінка Громадської ради при Києво-Святошинській РДА у соціальній мережі "Фейсбук" за посиланням: https://www.facebook.com/gromradakievosvyatos/


ОГОЛОШЕННЯ

У середу 12.09.2018 у приміщенні Києво-Святошинської РДА  (м. Київ, проспект Перемоги, 126, 3 поверх) відбудуться засідання комітетів громадської ради при Києво-Святошинській РДА:

14:00 - комітет з питань функціонування та розвитку галузей освіти, науки, з питань сім'ї, молоді, спорту, культури і духовності.
Склад комітету: голова - Литвин І.В., члени комітету: Петько Л.С., Кузнєцова Д.О., Іванова В.В., Корнєєнкова Н.А., Райхман С.О., Тарасенко О.П. Куратор комітету - заступник голови ГР Геращенко Д.В.

15:00 - комітет з питань функціонування підприємств, земельних відносин, ЖКГ, транспорту та зв'язку.
Склад комітету: голова - Дигас В.В., члени комітету: Богданова І.К., Покотило А.М., Хачатрян Л.Е. Куратор комітету - заступник голови ГР Чепець В.І.

16:00 - комітет з питань захисту прав і свобод громадян та громадського контролю за станом законності, правопорядку та протидії корупції.
Склад комітету: голова - Устенко І.Л., члени комітету: Свінціцький О.В., Кучинська Т.М., Білоус В.С., Хачатрян Л.Е., Богданов С.М., Полевий В.І. Куратор комітету - заступник голови ГР Чепець В.І.

17:00 - комітет з питань захисту прав військовослужбовців та їх сімей, з питань учасників АТО, волонтерського руху та внутрішньо-переміщених осіб.
Склад комітету: голова - Райхман С.О., члени комітету: Нікітченко Є.М., Кісельов А.В., Покотило А.М., Богданов С.М. Куратор комітету - заступник голови ГР Чепець В.І.

18:00 - комітет з питань архітектури та містобудування, розвитку малого та середнього бізнесу, інвестицій.
Склад комітету: голова - Богданова І.К., члени комітету: Потоцький С.В., Венгер С.С., Каплій О.В., Богданов С.М., Білоус В.С., Хачатрян Л.Е. Куратор комітету - заступник голови ГР Чепець В.І.

Пропонуємо головам комітетів першим пунктом порядку денного включити питання щодо аналізу роботи комітетів. 

Велике прохання членам комітетів надіслати свої пропозиції щодо питань порядку денного засідань на електронну пошту  gromrada.ksrda@gmail.com
Рейтинг конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі у конкурсі  програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році

За результатами оцінки поданих до Києво-Святошинської районної державної адміністрації проектів ІГС членами конкурсної комісії прийнято рішення до рейтингу конкурсних пропозицій включити два проекти, що набрали суму балів, яка дорівнює прохідному балу, або перевищує його, а саме:

1) ГО «Почни з себе», проект: «Інклюзія в житті» (середній бал – 4,4);

2) БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів», проект: «Підготовка молоді до подружнього життя» (середній бал – 4).

Враховуючи кількість отриманих балів членами конкурсної комісії прийнято рішення рекомендувати розподілити передбачені у 2018 році на проведення конкурсу 100 тис. грн між двома переможцями конкурсу в наступній пропорції:

ГО «Почни з себе» для реалізації проекту «Інклюзія в житті» - 60 тис. грн, а БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів» для реалізації проекту «Підготовка молоді до подружнього життя» - 40 тис. грн.

Керуючись Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 та за умовами конкурсу під час укладання договорів з переможцями конкурсу рекомендований конкурсною комісією обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) ними відповідної програми (проекту, заходу) може бути змінений організатором конкурсу з метою приведення кошторису програми (проекту, заходу) у відповідність з вимогами бюджетного законодавства та принципами економного та ефективного використання бюджетних коштів.

Рішення конкурсної комісії про результати оцінки конкурсних пропозицій може бути оскаржене учасником конкурсу у тижневий строк шляхом надсилання відповідного повідомлення організаторові конкурсу, а в разі незгоди з рішенням організатора конкурсу - в установленому порядку.Громадські об’єднання представили свої проекти 

23 травня у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Свої проекти представили три конкурсанта. Представник ГО «Почни з себе» Олексій Поліщук розповів про проект під назвою: «Інклюзія в житті». Він інформував про суть і завдання проекту, заходи, які заплановано провести, цільову аудиторію, позитивний досвід проведення таких заходів, висвітлення у ЗМІ тощо.

Голова Києво-Святошинської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Іван Литвин презентував проект під назвою: «Завдання і зміст діяльності голів первинних профспілкових організацій з питань підвищення рівня громадянської та правової грамотності педагогічних працівників» та наголосив на важливості навчання педагогів та необхідності підвищення їх кваліфікації.

Голова Благодійного фонду «Благодійна організація «Рух українських матерів» Мирослава Дячинська представила проект: «Підготовка молоді до подружнього життя». Вона розповіла, що схожі проекти були успішно впроваджені в Києві, а у Вишневому у 2016 році було проведено досить цікавий  форум на тему «Щасливе подружжя».

Члени комісії, фахівці та представники ІГС, які були присутні на захисті, поставили ряд питань виступаючим та надали деякі роз’яснення, що стосуються поданих проектів.

Заступник голови РДА Михайло Лєзнік подякував конкурсантам за цікаві проекти, а присутнім - за слушні запитання і коментарі. Він висловив сподівання, що наступного разу кількість поданих проектів збільшиться, а в їх обговоренні візьме участь більше представників громадськості.

Члени комісії повідомили, що оцінювання конкурсних пропозицій за відповідними критеріями відбудеться до 30 травня, після чого буде складено рейтинг конкурсних пропозицій.

 До уваги громадськості!

За результатами першого етапу конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році до відкритого захисту допущено три конкурсні пропозиції із чотирьох, а саме:

1) Громадська організація «Почни з себе», проект під назвою: «Інклюзія в житті».

2) Києво-Святошинська районна профспілкова організація працівників освіти і науки України, проект під назвою: «Завдання і зміст діяльності голів первинних профспілкових організацій з питань підвищення рівня громадянської та правової грамотності педагогічних працівників».

3) Благодійний фонд «Благодійна організація «Рух українських матерів», проект: «Підготовка молоді до подружнього життя».

ГО «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України» з проектом: «Розвиток комунікацій виконавчих та представницьких органів місцевих громад» не допущено до відкритого захисту у зв’язку із неповним пакетом поданих документів.

Відкритий захист конкурсних пропозицій, які подавали ІГС відбудеться 23.05.2018 о 15:00  у приміщенні Києво-Святошинської районної державної адміністрації за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 126, поверх 3, (актова зала).

Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі.

Необхідна попередня акредитація до 22 травня 17:00 за телефоном: (044)299-59-90, або електронною поштою: vpolitika_ks@ukr.net (назва ЗМІ/ПІБ/контактні дані).

Контактна особа – Анна Маркіна, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації райдержадміністрації.

 


Відбулося перше засідання конкурсної комісії із розгляду конкурсних пропозицій розроблених інститутами громадянського суспільства

10 травня у приміщенні Києво-Святошинської РДА відбулося перше засідання конкурсної комісії із розгляду конкурсних пропозицій (програм, проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Заступник голови Києво-Святошинської РДА, голова комісії Михайло Лєзнік розпочав засідання та наголосив на важливості розвитку громадянського суспільства в районі. Висловив думку, що такі конкурси сприяють навчанню громадських організацій у підготовці відповідних проектів, необхідної документації та посилюють відчуття відповідальності  перед громадою і державою. Зі своєї сторони РДА всіляко сприятиме будь-яким суспільно значимим ініціативам з боку ІГС.

Членами комісії було розглянуто та затверджено Регламент роботи конкурсної комісії.

Відповідно до розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 02.04.2018 № 239 «Про оголошення в Києво-Святошинському районі Київської області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році» з 2 квітня по 2 травня 2018 року тривав збір конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі у вищезазначеному конкурсі, відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки.

До райдержадміністрації надійшли чотири конкурсні пропозиції від наступних ІГС:

1) ГО «Почни з себе», проект під назвою: «Інклюзія в житті».

2) Києво-Святошинська районна профспілкова організація працівників освіти і науки України, проект: «Завдання і зміст діяльності голів первинних профспілкових організацій з питань підвищення рівня громадянської та правової грамотності педагогічних працівників».

3) БФ «Благодійна організація «Рух українських матерів», проект: «Підготовка молоді до подружнього життя».

4) ГО «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України», проект: «Розвиток комунікацій виконавчих та представницьких органів місцевих громад».

За результатами засідання було вирішено допустити усі чотири конкурсні пропозиції до другого етапу конкурсу (відкритого захисту), за умови усунення недоліків в поданих документах до 18.05.2018 року. Відкритий захист конкурсних пропозицій заплановано провести орієнтовно 22.05.2018 із залученням представників ІГС та відповідних фахівців.

 


ОГОЛОШЕННЯ

Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області оголошує проведення в районі конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році (далі – Конкурс) відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки. 
Організація та проведення Конкурсу, проведення заходів учасниками Конкурсу, моніторинг реалізації проектів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами).

Проекти, що подають для участі у Конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких пріоритетних завдань:
інституційний розвиток інститутів громадянського суспільства;
аналітична діяльність та проведення соціологічних досліджень;
підвищення рівня громадянської та правової освіти населення;
інформаційно-роз’яснювальна робота;
культурно-просвітницька діяльність;
розвиток місцевого самоврядування.

У межах Конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:
1. Проведення спрямованих на реалізацію цілей та пріоритетних завдань Конкурсу конференцій, круглих столів, тренінгів, курсів, навчальних семінарів, культурно-мистецьких, просвітницьких, спортивних та інших заходів.
2. Видання довідників, брошур, буклетів, інформаційних листівок, плакатів, соціальної реклами, іншої поліграфічної продукції, спрямованої на реалізацію завдань Конкурсу.
3. Розробка та видання методичних та навчальних матеріалів.
4. Організація та проведення заходів, пов’язаних з волонтерською діяльністю.
5. Проведення форумів інститутів громадського суспільства, засідань громадських рад, творчих спілок, заходів з обміну досвідом роботи з вітчизняними та іноземними інститутами громадянського суспільства.
6. Проведення культурно-просвітницьких заходів, семінарів, спрямованих на популяризацію загальнолюдських цінностей, усвідомлення громадянського обов’язку, подолання політичного та правового нігілізму, сприяння формуванню патріотичних поглядів.

У межах конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які:
- спрямовані на отримання прибутку;
- спрямовані на підтримку політичних партій.

Проекти можуть включати, але не обмежуватися наведеним переліком видів діяльності.
Види діяльності в рамках виконання пріоритетних завдань конкурсу не повинні суперечити фінансово-юридичним нормативним актам.
Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Конкурсні пропозиції подаються в друкованій та електронній формі.
Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції несе учасник конкурсу.

Вимоги до конкурсної пропозиції:
Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:
1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);
2) копії свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства, статуту (положення), скріплені печаткою (у разі наявності);
3) копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
4) опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для реалізації проекту, за формою встановленого зразка;
5) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
6) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, інформацію про джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення, інформацію щодо наявності бюджетних правопорушень протягом останніх двох років.

Загальний обсяг фінансування Конкурсу у 2018 році становить 100 тисяч гривень.
Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування програми (проекту, заходу) становить 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 100 тисяч гривень.
Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу.
Рівень виконання програми (проекту, заходу) повинен бути районний. Районний рівень виконання програми (проекту, заходу) - провадження проектної діяльності у більш як половині населених пунктів району та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини населених пунктів району.

Конкурсні пропозиції приймаються з 2 квітня по 2 травня 2018 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 17:00 години, за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 126, поверх 3, кабінет 52.
Контактна особа – Анна Маркіна, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації райдержадміністрації, телефон: (044)299-59-90, e-mail:vpolitika_ks@ukr.net

Під час укладання договорів з переможцями конкурсу рекомендований конкурсною комісією обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) ними відповідної програми (проекту, заходу) може бути змінений організатором конкурсу з метою приведення кошторису програми (проекту, заходу) у відповідність з вимогами бюджетного законодавства та принципами економного та ефективного використання бюджетних коштів. Розпорядження Києво-Святошинської РДА від 02.04.2018 № 239 "Про оголошення в Києво-Святошинському районі Київської області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році" 


Протокол шостого засідання громадської ради приКиєво–Святошинській районній державній адміністрації від 04.07.2018

Протокол п'ятого засідання громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 22.03.2018

Протокол четвертого засідання громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 20.12.2017

Протокол третього засідання громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 13.09.2017


Розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 10.10.2017 №682 "Про схвалення проекту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Києво-Святошинському районі Київської області на 2017-2020 роки"


План проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік Києво-Святошинською районною державною адміністрацією Київської області


Протокол другого засідання громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 18.05.2017

Протокол  першого засідання громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 06.04.2017

Додатки до протоколу:

1. Список реєстрації членів громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації та список реєстрації запрошених

2. Протокол № 1 засідання лічильної комісії першого засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

3. Звіт співголови робочої групи з підготовки першого засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

4. Протокол № 2 засідання лічильної комісії першого засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

 

 

Відбулося перше засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

6 квітня у приміщенні актової зали Вишневої міської ради відбулося перше засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області. Із 44 членів Громадської ради у засіданні взяли участь 38.

Співголови робочої групи прозвітували про проведену роботу з підготовки першого засідання Громадської ради. Ольга Квасова повідомила, що створено сторінку Громадської ради в мережі Фейсбук, посилання на яку, а також усі матеріали й напрацювання були направлені кожному члену громадської ради на електронну пошту, де з ними можна було ознайомитися та надати свої пропозиції.

Було обрано лічильну комісію Першого засідання Громадської ради, головуючого (Ольгу Квасову) та секретаря  (Людмилу Ющенко).

У ході засідання затверджено Регламент, Положення та структуру Громадської ради.

Шляхом рейтингового голосування головою Громадської ради обрано Квасову Ольгу Володимирівну – члена міжнародної громадської організації «Воїнство і віра», заступниками голови обрано: Чепця Володимира Івановича – члена Всеукраїнської спілки громадських організацій – «Громадянська солідарність» та Геращенка Дмитра Володимировича – члена Регіональної асоціації промисловців і підприємців Київщини, секретарем обрано Ющенко Людмилу Іванівну – члена громадської організації «Міжнародне бюро з визволення політичних в’язнів та військовополонених «Ми з Вами», прес-секретарем - Кісельова Андрія Вадимовича – члена громадської організації  «Проект «Мирний».

До структуру ради ввійшло 9 комітетів та 1 комісія, обрано голів комітетів:

1.                      Комітет з питань функціонування та розвитку галузей освіти, науки, з питань сім’ї, молоді, спорту, культури і духовності (головою обрано Литвина Івана Васильовича – голову Києво-Святошинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України).

2.                      Комітет з питань медичного забезпечення, охорони здоров’я, туризму та оздоровлення» (головою обрано Корнєєнкову Наталію Анатоліївну - члена благодійної організації «Благодійний фонд «Рух українських матерів».

3.                      Комітет з питань виконання бюджету та цільових районних  програм, програм соціально-економічного розвитку територій та реалізації державної регуляторної політики (головою обрано Линник Світлану Олексіївну - голову громадської організації «Інститут технологічних і соціальних інновацій»).

4.                      Комітет з питань підприємництва, земельних відносин, ЖКГ, транспорту та зв’язку (головою обрано Дигаса Віктора Васильовича – члена громадської організації «36 Сотня Самооборони Майдану»).

5.                      Комітет з питань архітектури та містобудування, розвитку малого та середнього бізнесу, інвестицій (головою обрано Богданову Інну Костянтинівну - Президента Благодійної організації «Благодійний фонд «За майбутню Україну»).

6.                      Комітет з питань охорони навколишнього середовища, благоустрою, енергоаудиту та енергозбереження (головою обрано Булкота Романа Петровича – члена громадської організації "Об'єднання жителів, забудовників та землевласників села Гатне" ).

7.                      Комітет з питань проведення адміністративно–територіальної реформи, організації взаємодії з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування» (головою обрано Янковича Ярослава Володимировича – члена благодійного фонду «Зоряна брама»).

8.                      Комітет з питань захисту прав і свобод громадян та громадського контролю за станом законності, правопорядку та протидії корупції» (головою обрано – Устенка Івана Леонідовича – члена громадської організації «Загальноукраїнське бюро розслідувань»

9.                      Комітет з питань захисту прав військовослужбовців та їх сімей, з питань учасників АТО, волонтерського руху та внутрішньо–переміщених осіб (головою обрано Райхмана Сергія Олеговича – члена громадської організації «Мольфар»).

Комісію з питань регламенту та етики очолили Покотило Артем Миколайович - член громадської організації «Справа честі» та Микитенко Ігор Олександрович – член громадської організації «Бізнес-центр «Новий початок». До цієї комісії кожен комітет делегуватиме свого представника.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

Перше засідання Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбудеться 06 квітня о 16:00 год. у приміщенні Вишневої міської ради за адресою: 

м. Вишневе, вул. Святошинська, 29, актова зала. 

Реєстрація з 15:30 до 15:55 год., з собою мати документ, що посвідчує особу.

 

Проект порядку денного:

1. Про звіт співголів робочої групи з підготовки першого засідання.

2. Про обрання мандатної комісії.

3. Про обрання лічильної комісії.

4. Про обрання головуючого Першого засідання Громадської ради.

5. Про обрання секретаря Першого засідання Громадської ради.

6. Про затвердження порядку денного Першого засідання Громадської ради.

7. Про затвердження регламенту роботи Першого засідання Громадської ради.

8. Про затвердження Положення Громадської ради.

9. Про затвердження Регламенту Громадської ради.

7. Про затвердження структури Громадської ради.

8. Про обрання голови Громадської ради;

9. Про обрання заступників голови Громадської ради.

10. Про обрання відповідального секретаря Громадської ради.

11. Про обрання  прес-секретаря Громадської ради;

12. Про обрання голів комітетів Громадської ради;

13. Різне.

 

Розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 09.03.2017 № 166 «Про затвердження складу громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області»

Протокол Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області, які відбулися 28.02.2017.

Додатки до протоколу:

1. Список реєстрації учасників Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

2. Протокол № 1 засідання лічильної комісії Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

3. Звіт Голови ініціативної групи з підготовки Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

4. Протокол № 2 засідання лічильної комісії Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації.

5. Список членів Громадської ради при Києво-Святошинській РДА обраних на Установчих зборах із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації 28.02.2017 року.

 


Нагадуємо, що установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській РДА  відбудуться 28.02.2017 о 15:00 год. у залі засідань Києво-Святошинської РДА за адресою: 03115, м. Київ, проспект Перемоги, 126 (3 поверх).

Реєстрація учасників установчих зборів з 14:00 до 14:50 год.

Делегатам необхідно бути присутніми особисто, з собою мати документ, що посвідчує особу.

   

Перелік допущених делегатів від ІГС до участі в установчих зборах,

які відбудуться 28.02.2017 о 15:00 год.

1. Литвин Іван Васильович  - Києво-Святошинська районна організація профспілки працівників освіти і науки України (біографія, звіт про діяльність ІГС)

2. Ткаченко Олександр Сергійович - ГО Києво-Святошинська районна організація волонтерів «Гайдамацький край» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

3. Хачатрян Ліліт Едіківна - ГО «Міжрегіональний Народний Контроль» (біографія ст.2, звіт про діяльність ІГС)

4. Петько Лідія Степанівна - ГО «Майбутнє України – наші діти» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

5. Кучеренко Валерій Дмитрович - ГО «Вікінг» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

6. Пастовенський Анатолій Володимирович - голова Києво-Святошинської ради ветеранів війни, праці та Збройних сил України (біографія, звіт про діяльність ІГС)

7. Кузнєцова Діана Олександрівна - ГО «Дзвони Чорнобиля» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

8. Білоус Віктор Степанович - Рада організації ветеранів пенсіонерів при Києво-Святошинському РВГУМВС України в Київській області (біографія, звіт про діяльність ІГС)

9. Близнюк Роман Миколайович - Громадська спілка «Разом» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

10. Охотниченко Юрій Миколайович - Громадська спілка «Спілка народного контролю України» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

11. Каплій Олег Володимирович - Громадська організація «Інститут власності» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

12. Потоцький Сергій Вадимович - Благодійний фонд «Міжнародний фонд розвитку індустрії туризму в Україні» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

13. Тарасенко Ольга Петрівна - Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів (біографія, звіт про діяльність ІГС)

14.  Линник Світлана Олексіївна - ГО «Інститут технологічних і соціальних інновацій» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

15. Чепець Володимир Іванович  - ВСГО «Громадянська солідарність» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

16. Квасова Ольга Володимирівна - Міжнародна громадська організація «Воїнство і віра» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

17. Сєнічкін Олексій Миколайович - Всеукраїнський союз громадських об’єднань  учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

18. Покотило Артем Миколайович - ГО «Справа честі» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

19. Райхман Сергій Олегович - ГО «Мольфар» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

20. Свінціцький Олег Віталійович  - Києво-Святошинська організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (біографія, звіт про діяльність ІГС)

21. Микитенко Ігор Олександрович - ГО «Бізнес-центр «Новий початок» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

22. Ющенко Людмила Іванівна - ГО «Міжнародне бюро з визволення політичних в’язнів та військовополонених «Ми з Вами» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

23. Устенко Іван Леонідович - ГО «Загальноукраїнське бюро розслідувань» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

24. Дигас Віктор Васильович - ГО «36 Сотня Самооборони Майдану» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

25. Іванова Валентина Василівна - Благодійна організація «Зерно любові» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

26. Богданова Інна Костянтинівна - Благодійний фонд «За майбутню Україну» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

27. Нікітченко Євген Михайлович - ГО «Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «Справедливість» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

28. Тимочко Тетяна Валентинівна - Всеукраїнська екологічна ліга» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

29. Булкот Богдан Петрович - ГО «Об’єднання жителів, забудовників та землевласників села Гатне» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

30. Закревський Андрій Віталійович - ГО «Центр демократичних інституцій» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

31. Дерда Іван Іванович - Київська обласна організація ВГОІ «Союз Чорнобиль України» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

32. Івченко Юрій Олексійович - Фонд інвалідів-учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Києво-Святошинського району (біографія, звіт про діяльність ІГС)

33. Мартинюк Віктор Петрович - Громадська спілка «Ветеранів інвалідів, та учасників АТО» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

34. Галкіна Ольга Анатоліївна - Дитяча громадська організація «Капітошка» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

35. Кісельов Андрій Вадимович - ГО «Мирний» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

36. Жуковська Галина Григорівна - ГО «Ліга соціальних працівників України» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

37. Полевий Володимир Іванович - ГО «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

38. Венгер Сергій Сергійович - ГО «Київська організація інвалідів «Ірида» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

39. Кучинська Тетяна Миколаївна - Київська обласна громадська організація інвалідів «Громадський Актив Київщини» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

40. Галунга Іван Дмитрович - ГО «Народний люстраційний центр» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

41. Король Наталія Іванівна - ГО «Орхуська лісогосподарська спілка України» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

42. Янкович Ярослав Володимирович - Благодійний фонд «Зоряна брама» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

43. Геращенко Дмитрій Володимирович - ГО Регіональна асоціація промисловців і підприємців «Київщина» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

44. Коваленко Ірина Олександрівна - ГО «Національна бізнес асоціація» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

45. Геращенко Наталія Миколаївна - ТРІК «Погляд» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

46. Корнєєнкова Наталія Анатоліївна - Благодійна організація «Благодійний фонд «Рух українських матерів» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

47. Богданов Сергій Миколайович - ГО «Самооборона Київської області» (біографія, звіт про діяльність ІГС)

 

 

За результатами розгляду та опрацювання документів інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС), які подали заяви про участь в установчих зборах із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації, Ініціативною групою було направлено 10.02.2017 до ІГС листи електронною поштою про необхідність усунення недоліків в оформленні документів, а також про необхідність надання в електронному вигляді інформації про результати діяльності інституту громадянського суспільства за останній рік та біографічну довідку делегованого представника ІГС до 17.02.2017 для подальшого оприлюднення їх на сайті РДА. Практично усі недоліки були усунуті.

Ініціативною групою було прийнято рішення допустити усі 47 делегатів та оприлюднити список допущених, їх біографічні довідки делегатів та інформацію про результати діяльності ІГС на сайті Києво-Святошинської РДА.

Додатково повідомляємо, що до ініціативної групи додатково надійшло поштою 14 пакетів документів про бажання брати участь в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській РДА. Оскільки листи надійшли пізніше установленого терміну подачі документів Ініціативною групою прийнято рішення не допускати ці 14 організацій (список додається) до участі в установчих зборах, які відбудуться 28.02.2017.

 

_____________________________________________________________________________

Повідомлення

про  засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради приКиєво–Святошинській РДА від 26.01.2017 року

26 січня 2017 року проведено засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА. Прийом заяв від інститутів громадянського суспільства (особисто, поштою, або електронною поштою) завершено 26 січня 2017 року о 17:30 год.

До ініціативної групи надійшло 47 заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській РДА. Ініціативною групою розпочато роботу з опрацювання документів відповідно до вимог  постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Інформацію про результати опрацювання буде повідомлено додатково.

_____________________________________________________________________________

Повідомлення

про проведення установчих зборів із формування нового складу

громадської ради при Києво–Святошинській РДА 

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціативна група з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації вирішила провести установчі збори 28 лютого 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Києво-Святошинської РДА за адресою: 03115, м. Київ, проспект Перемоги, 126  (3 поверх). Реєстрація учасників установчих зборів з 14.00 до 14.50 28.02.2017 року.

Порядок денний установчих зборів:

1. Інформація голови  Києво–Святошинської районної державної адміністрації.

2. Інформація про результати роботи Громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації попереднього скликання.

3. Інформація голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації про проведену групою роботу.

4. Вибори лічильної комісії установчих зборів.

5. Вибори голови установчих зборів.

6. Вибори секретаря установчих зборів.

7. Вибори членів нового складу громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації.

8. Різне.

Заяви до ініціативної групи від інститутів громадянського суспільства подаються особисто секретареві ініціативної групи, або поштою у термін з 11.01.2017 по 26.01.2017 включно з 9.00 до 17.00 год. за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 126, поверх 3, каб. 23, тел. (044)-454-47-23 (приміщення Києво–Святошинської РДА). Для участі в установчих зборах до ініціативної групи  подається  заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими  документами  інституту громадянського суспільства, про делегування для  участі  в  установчих  зборах  представника, який одночасно є  кандидатом на обрання до складу громадської ради.

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

4. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем  бази  персональних даних його членів згоди делегованого  ним представника на обробку його персональних даних;

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані  програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства  відповідному  органу письмових обґрунтованих  пропозицій  і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Пакет документів оформлюється відповідно до вимог п. 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» затвердженого постановою КМУ від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».  

Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства та біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства надається також в електронному вигляді на електронну пошту: vpolitika_ks@ukr.net

 ____________________________________________________________________________________

    Повідомлення

про засідання ініціативної групи

з підготовки установчих зборів із формування

нового складу громадської ради при

Києво–Святошинській районній державній адміністрації

На виконання розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 23.12.2016 № 1000 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації» та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 10 січня 2017 року проведено перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво–Святошинській районній державній адміністрації.

Склад ініціативної групи: Каплій О.В. - директор ГО «Інститут власності», Квасова О. В. - член МГО «Воїнство і віра», Лєзнік М.Г. - заступник голови РДА, Маркіна А.М. - завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і ЗМІ  Києво-Святошинської РДА, Мовчан Ю.М. - начальник юридичного відділу Києво-Святошинської РДА, Пастовенський А.В. - голова Києво-Святошинської ради ветеранів війни, праці та Збройних сил України, Свінціцький О. В. - заступник голови Києво-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Ткаченко О.С. - голова ГО «Союз ветеранів АТО Києво-Святошинського району», Чепець В.І. - член Всеукраїнської спілки громадських організацій «Громадянська солідарність»,

На засіданні ініціативної групи шляхом голосування  було:

- підтверджено обрання головою ініціативної групи  Квасову Ольгу Володимирівну, секретарем ініціативної групи - Маркіну Анну Миколаївну;

- затверджено дату проведення установчих зборів (28.02.2017 року)  та текст повідомлення про проведення установчих зборів;

- затверджено календарний план роботи ініціативної групи;

 - вирішено опрацювання документів інститутів громадянського суспільства, які подали заяви про участь в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Києво-Святошинській РДА здійснити ініціативною групою з 11.01.2017 по 20.02.2017;

- наступні засідання ініціативної групи вирішено провести: 26.01.2017 об 16.00, 09.02.2017 об 14.00 год. та 20.02.2017 об 14.00 год., додатково засідання проводити за потреби.


Розпорядження голови Києво-Святошинської РДА від 23.12.2016 № 1000 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації»

_____________________________________________________________________________
План роботи Комітету з питань соціального захисту та охорони здоровя Громадської ради при Києво-Святошинській РДА на 2015 рік

Орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2015 рік

Розпорядження в.о. голови Києво-Святошинської РДА від 24.02.2015 № 97 "Про затвердження складу громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації"

Протокол перших зборів Громадської ради при Києво-Святошинській РДА від 26.02.2015

Протокол установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області від 17.02.2015

Протокол № 2 від 09.02.2015 засідання Ініціативної групи по формуванню складу Громадської ради при Києво-Святошинській РДА

Протокол № 1 від 16.12.2014


Протокол установчих зборів громадської ради при Києво-Святошинській РДА за 8 лютого 2013 року

Громадськість та влада обговорили результати соціально-економічного розвитку району

Інформація про Громадську раду при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області

ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області

Список Членів Громадської Ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛИ

ПРОТОКОЛ № 1 від 12.03.2013 р.  Зборів  Громадської Ради

ПРОТОКОЛ № 1 від 29.12.2012 р. Зборів Громадської Ради при Києво-Святошинській РДА Київської області

ПРОТОКОЛ № 7 Зборів Громадської Ради при Києво-Святошинській РДА Київської області

ПРОТОКОЛ № 6 Зборів Громадської Ради при Києво-Святошинській РДА Київської області

ПРОТОКОЛ № 5 Зборів Громадської Ради при Києво-Святошинській РДА Київської області

ПРОТОКОЛ № 4 Зборів Громадської Ради при Києво-Святошинській РДА Київської області

ПРОТОКОЛ № 3 Зборів Громадської Ради при Києво-Святошинській РДА Київської області

ПРОТОКОЛ № 2 Зборів Громадської Ради при Києво-Святошинській РДА Київської області

ПРОТОКОЛ Установчих Зборів громадської ради при Києво-Святошинській РДА Київської області