ЗАХОДИ

з підготовки господарського комплексу та об'єктів

соціально-культурного призначення Києво-Святошинського району

до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року

 

1. Провести організаційну роботу з підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Києво-Святошинського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2014/2015 року. Створити робочі групи з координації роботи з цих питань та розгляду наявних проблем. Провести наради з керівниками органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, які причетні до підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення області до роботи в зимових умовах.

 

 

Органи місцевого самоврядування, управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, управління освіти, молоді та спорту, відділ культури, національностей та релігій, відділ охорони здоровя.

До 30.05.2014.

 

 

2. Забезпечити необхідні запаси матеріально-технічних ресурсів для стабільної роботи ремонтних служб у підпорядкованих закладах, установах, організаціях до опалювального сезону.

 

Органи місцевого самоврядування, управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення відділ житлово-комунального господарства та будівництва, управління освіти, молоді та спорту відділ культури, національностей та релігій


продовження додатка 1

 

відділ охорони здоровя.

До 01.10.2014.

 

 

3. Забезпечити згідно з договорами своєчасне проведення у повному обсязі установами та організаціями, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів, інших категорій споживачів, розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, вжити заходів для погашення у повному обсязі заборгованості з їх оплати.

 

Органи місцевого самоврядування, управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, управління освіти, молоді та спорту, відділ культури, національностей та релігій, відділ охорони здоров’я, управління фінансів.

До 01.10.2014.

 

 

4.            Сприяти укладанню теплопостачальними і газозбутовими підприємствами з бюджетними установами та організаціями договорів про споживання природного газу і теплової енергії в межах коштів, передбачених для їх оплати в кошторисах.

 

 

Органи місцевого самоврядування, управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, управління освіти, молоді та спорту, відділ культури, національностей та релігій, відділ охорони здоров’я, управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури

До 01.10.2014.


продовження додатка 1

 

5.            Включити до обласних і об'єктових комплексних оперативних планів заходи щодо запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також впровадження системи їх раннього виявлення та оповіщення.

Органи місцевого самоврядування, відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільної оборони, управління соціального захисту населення

До 30.05.2014.

 

6.            Забезпечити готовність комунальних аварійно-рятувальних служб до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства та будівництва.

До 01.10.2014.

 

7.            Ініціювати розгляд органами місцевого самоврядування питання щодо приведення тарифів на послуги з теплопостачання у відповідність з витратами, пов'язаними з їх наданням, зокрема відшкодування з місцевих бюджетів різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги, якщо такі тарифи не покривають витрат, пов'язаних з їх наданням.

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства та будіфвництва.

Постійно.

 

 

8.            Забезпечити розроблення та затвердження керівниками підприємств комунальної теплоенергетики графіків погашення заборгованості з оплати спожитого протягом осінньо-зимового періоду 2013/2014 року природного газу.

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, підприємства комунальної теплоенергетики.

До 30.05.2014.

 


продовження додатка 1

 

9.            Завершити розробку та затвердження місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування оптимізованих схем теплопостачання, водопостачання та водовідведення (у разі їх відсутності).

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, підприємства комунальної теплоенергетики

До 01.08.2014.

 

10.          Забезпечити здійснення протягом 2014 року заходів з

енергозбереження, зокрема щодо скорочення обсягів споживання імпортованих енергоносіїв за рахунок їх заміщення вітчизняними та альтернативними джерелами енергії, а саме: впровадження теплових насосів, видобування звалищного газу на полігонах твердих побутових відходів, використання електроенергії в системах теплозабезпечення, видобування біогазу (біоетанолу) з відходів та сировини рослинництва і тваринництва, перехід комунальних котелень на спалювання дерев'яної щепи, пілетів, соломи, лушпиння тощо.

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, підприємства комунальної теплоенергетики

Протягом року.

 

 

11.          Забезпечити проведення підготовчих і ремонтних робіт житлових будинків, інженерних мереж і споруд тепло-, водопостачання і водовідведення, газопостачання, електропостачання, доріг, об'єктів благоустрою згідно з графіками. З метою забезпечення надійності теплопостачання споживачів виконати основний комплекс заходів та скласти акти готовності систем теплопостачання до опалювального сезону, з метою забезпечення надійного тепло споживання, оформити акти готовності систем теплоспоживання.

 

Органи місцевого самоврядування, управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення відділ житлово-комунального господарства та


 

продовження додатка 1

 

будівництва, управління освіти, молоді та спорту, відділ культури, національностей та релігій, відділ охорони здоровя,

ПАТ «Київоблгаз»,

Києво-Святошинське РП ПАТ

«Київобленерго».

До 15.09.2014.

 

 

12.          Вжити заходів щодо створення нормативних запасів палива та реагентів для водо підготовки на об'єктах теплового господарства.

 

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва, управління освіти, молоді та спорту відділ культури, національностей та релігій

відділ охорони здоровя, підприємства комунальної теплоенергетики

До 01.10.2014.

 

13.          Забезпечити контроль за виконанням завдань з енергозбереження щодо скорочення споживання природного газу і впровадження прогресивних технологій та обладнання для ефективного його використання, у тому числі:

- попередньо ізольованих пінополіуретаном труб;

- котельного устаткування з ККД не менше 90%;

- приладів обліку газу та теплової енергії з класом точності не нижче 1,5, холодної та гарячої води.

 

Органи місцевого самоврядування, управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, управління освіти, молоді та спорту, відділ культури, національностей та релігій, відділ охорони здоровя,


 

продовження додатка 1

 

підприємства комунальної теплоенергетики, ПАТ «Київоблгаз».

Травень-жовтень 2014 року.

 

 

14.          Забезпечити 100% оснащення підприємств комунальної теплоенергетики приладами обліку відпуску теплової енергії.

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, управління освіти, молоді та спорту, відділ культури, національностей та релігій, відділ охорони здоровя, підприємства комунальної теплоенергетики

Травень-вересень 2014 року.

 

 

15.          Проаналізувати технічний стан відомчих котелень, які забезпечують теплопостачання об'єктів житла та соціально-культурного призначення та вжити відповідних заходів щодо їх сталої роботи.

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства та будівництва, підприємства комунальної теплоенергетики

Червень-вересень 2014 року.

 

16.          Забезпечити встановлення до початку опалювального сезону засобів обліку води та теплової енергії в закладах охорони здоров'я, освіти та культури.

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства, управління освіти, молоді та спорту, відділ культури,

 


 

продовження додатка 1

 

національностей та релігій, відділ охорони здоровя.

До 01.10.2014.

 

 

17.          Розробити графіки обмежень постачання та відключень електроенергії підприємствам і організаціям у разі дефіциту паливно-енергетичних ресурсів та аварійних ситуацій, погодивши їх з райдержадміністрацією, керівниками органів місцевого самоврядування та врахувавши необхідність безперебійного постачання електроенергією опалювальних котелень, водопровідних та каналізаційних насосних станцій і очисних споруд.

 

Києво-Святошинське РП ПАТ

«Київобленсрго», відділ

житлово-комунального господарства та будівництва.

До 01.08.2014.

 

 

18.          Власникам (балансоутримувачам) забезпечити приведення в належний стан димових і вентиляційних каналів та внутрішньо будинкових систем газопостачання, герметизацію вводів інженерних комунікацій у будинки, заміну побутових газових приладів, які відпрацювали амортизаційний термін.

Органи місцевого самоврядування, підприємства житлово-комунального господарства та комунальної теплоенергетики, керівникам філій ПАТ «Київоблгаз».

До 30.09.2014.

 

 

19.          При внесенні змін до місцевих бюджетів, передбачити кошти для підготовки об'єктів соціально-культурного призначення до сталого функціонування його в зимових умовах 2014/2015 року. Для підготовки господарського комплексу залучати у встановленому порядку для цих цілей кошти підприємств, інвесторів, кредити банків.

 

Органи місцевого самоврядування

До 30.09.2014.

 

 

продовження додатка 1

 

20.          Забезпечити систематичне інформування населення про стан підготовки галузей економіки області до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року і раціональне використання енергоресурсів.

 

Органи місцевого самоврядування, відділ житлово-комунального господарства та будівництва