31.01.2018
Мирослава Смірнова: Створюючи умови для дітей, не забуваймо про них самих
Мирослава Смірнова: Створюючи умови для дітей, не забуваймо про них самих 30 січня відбулася апаратна нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі її заступників Артема Кошика і Михайла Лєзніка, начальників структурних підрозділів адміністрації та керівників органів місцевого самоврядування.
Під час засідання особисто прозвітувала про роботу зі зверненнями громадян за підсумками 2017 року начальник ЦНАПу Інна Гутій. За рік до Центру надійшло понад 35 тис. звернень та надано працівниками Центру понад 42 тис. консультацій. Варто зазначити, що у 2017 році за рахунок проведення реєстраційних дій державними реєстраторами управління загалом до районного та місцевих бюджетів надійшло близько 1 млн 800 тис. грн. А усі відповіді на звернення надавалися згідно з вимогами чинного законодавства.
Також заслухали звіт начальника юридичного відділу РДА Юлію Мовчан про результати діяльності у минулому році.
У свою чергу, військовий комісар району Олег Гончарук доповів про стан військового обліку за підсумками 2017 року та представив пропозиції щодо його поліпшення у 2018 році. Голова РДА наголосила, що при виділенні з району коштів для соціально-економічного розвитку населених пунктів враховуватиметься робота ОМС у військовій сфері, зокрема ефективність діяльності начальників військово-облікових столів.
Крім того, заслухали доповідь про облаштування пунктів обігріву населення на території району, а також про діяльність органів опіки та піклування при міських, селищній, сільських радах з питань соціально-правового захисту дітей.
Варто зазначити, що на території району створено 43 пункти обігріву (повний перелік адрес можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/kyivsvyat/posts/2035738276704093). У цих пунктах забезпечено постійне чергування відповідальних працівників місцевих рад, районного управління ДСНС, медпрацівників.
Що ж до діяльності органів опіки та піклування при міських, селищній, сільських радах з питань соціально-правового захисту дітей, то Мирослава Смірнова дала доручення керівникам ОМС у семиденний термін визначити відповідальних осіб за цей напрям роботи на місцях та надати відповідну інформацію в адміністрацію. "Створюючи умови для соціально незахищених дітей, не забуваймо про них самих. Ці діти живуть у нашому районі, а значить - ми усі за них відповідальні, ми зобов'язані про них подбати", - наголосила вона.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
6.jpg

Назад