06.02.2018
Програма «Доступні ліки» успішно працює у Києво-Святошинському районі – у 2018 році фінансування збільшено
Програма «Доступні ліки» успішно працює у Києво-Святошинському районі – у 2018 році фінансування збільшено Відбулася робоча нарада голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової з керівниками структурних підрозділів РДА за участі заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівника апарату РДА Олександра Горіна, начальника фінуправління Наталії Краснощокової.
Наразі активно ведеться підготовка до колегії, яка відбудеться 8 лютого. На порядку денному питання охорони здоров’я.
Варто зазначити, що Урядова Програма «Доступні ліки» діє на території Києво-Святошинського району. Сьогодні програма «Доступні ліки» охоплює серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки. Минулого року з державного бюджету на Києво-Святошинський район було виділено 2,7 млн грн. Наш район має найкращий в Київській області показник виконання по цій програмі, тобто максимальна кількість києво-святошинців скористалася ліками, відповідно у цьому році передбачено вже понад 5 млн грн. У нашому районі по програмі «Доступні ліки» працює 7 аптек.
Ліки можна придбати при Вишнівській міській лікарні, Боярській поліклініці, також у сільських населених пунктах можна звернутися у місцеві амбулаторії.
Обговорили поточні питання по медичному напрямку. Так, найближчим часом відбудеться відкриття пункту невідкладної медичної допомоги у південній частині м. Вишневе.
Приділили увагу освітнім питанням. Вже на завершальному етапі будівництво спортивної арени. Збільшена заробітна плата водіїв шкільних автобусів. Наразі є вакансії.
По спортивному напрямку розглянули пропозиції щодо виділення додаткових коштів на фінансування стипендії голови РДА для обдарованих спортсменів.
Начальник управління соцзахисту Сергій Черток доповів про покращення матеріально-технічного забезпечення - за кошти районного бюджету закупили комп'ютери і принтери, що допоможе швидше і якісніше обслуговувати громадян.
Загалом обговорили план заходів на 2018 рік на базі актуальних районних соціальних програм, пропозиції по фінансуванню яких розглянуть на засіданні колегії.
Мирослава Смірнова також дала доручення заступникам тримати на постійному контролі питання утримання автомобільних доріг району та системи теплопостачання житлових будинків і об’єктів соціальної сфери в період опалювального сезону.
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Назад