08.02.2018
Безпека людей у пріоритеті – громадські формування з охорони правопорядку отримають автомобілі
Безпека людей у пріоритеті – громадські формування з охорони правопорядку отримають автомобілі

За таке рішення проголосували члени колегії Києво-Святошинської райдержадміністрації на засіданні 8 лютого. Провела засідання голова РДА Мирослава Смірнова. У нараді взяв участь голова райради Вадим Гедульянов, заступники голови РДА Артем Кошик і Михайло Лєзнік, заступник голови райради Олександр Однороманенко, радники голови РДА, начальники районних структур, керівники структурних підрозділів адміністрації та органів місцевого самоврядування.

Ключовими питаннями наради стали зміни до бюджету на 2018 рік. У результаті члени колегії одноголосно підтримали пропозиції по виділенню коштів на соціальну сферу. А це понад 85 млн грн. Передбачені видатки по закладах освіти (поточні ремонти, придбання шкільних меблів, послуги по обслуговуванню електрообладнання та газових котелень), а також стипендії талановитим і обдарованим дітям. У сфері охорони здоров’я кошти передбачені на капремонт, реконструкцію приміщень та систем газопостачання амбулаторій загальної практики сімейної медицини. До того ж, суттєві кошти в РДА пропонують виділити на соціальний захист: допомогу учасникам АТО та їх сім’ям, реалізацію програми «Турбота», оплату праці соціальних працівників та в межах програми компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії. Врахували потреби спортивної галузі: ухвалили пропозиції виділити кошти на ремонт системи опалення ДЮСШ та реалізації районних програм.колегія РДАЗначні субвенції пропонується виділити органам місцевого самоврядування: Вишневому, Дмитрівці, Крюківщині, Михайлівці-Рубежівці, Петропавлівській і Софіївській Борщагівці, Хотову.

Варто зазначити, що з державного бюджету передбачені кошти на лікування хворих на цукровий діабет (понад 3 млн грн) та на реалізацію програми «Доступні ліки»(понад 5 млн грн).

Крім того, заслухали звіт начальник Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління нацполіції у Київській області Валерія Євтушенка про стан боротьби зі злочинністю у Києво-Святошинському районі Київської області за підсумками 2017 року. Спільно обговорили питання створення громадських формувань у населених пунктах району.


колегія РДА«Протягом минулого року ми провели серію виїзних нарад у населених пунктах району, вивчаючи проблематику та криміногенну ситуацію на місцях. Відповідно актуальним питанням залишається створення громадських формувань. У тих населених пунктах, де буде створене громадське формування і виділене фінансування на його роботу, райдержадміністрація разом із районною радою лобіюють питання закупівлі та передачі автомобілів для потреб таких формувань. Сьогодні ми вже сформували такі пропозиції для чотирьох місцевих рад, які надали інформацію про створення громадського формування та передбачили кошти на його утримання. Ті громади, які це зроблять в подальшому, також отримають таку допомогу», – прокоментувала голова Мирослава Смірнова.

Тож процедура така: РДА вносить пропозиції на розгляд сесії райради, після ухвалення цього питання райрада здійснює закупівлі та передає машини у користування райвідділу поліції. Очевидно, органам місцевого самоврядування варто пропрацювати це питання, наявність автомобіля суттєво прискорить час реагування на правопорушення.колегія РДА


«Питання безпеки наших громадян – одне з тих, що найбільше турбує нас як районну владу. Тому в цьому році плануємо закцентувати увагу і на формуванні та оснащенні громадських формувань з охорони правопорядку, встановлення камер відеонагляду. Конструктивна робота райради та райдержадміністрації дозволяє приймати стратегічно важливі для всього району програми. Сподіваюсь, що й усі місцеві ради району з відповідальністю підійдуть до цього питання», - наголосив Вадим Гедульянов.

«Ми працюємо над тим, щоб такі громадські формування працювали цілодобово. Наразі у цілодобовому режимі слідкують за правопорядком громадські формування у Вишневому та Петропавлівській Борщагівці. На постійній основі працюють також формування у Дмитрівці і Боярці. На сьогодні ситуація в районі непроста, проте за цей рік показники розкриття злочинів значно покращилися», – зазначив Валерій Євтушенко.

Голова РДА подякувала начальнику районного відділу за ефективну роботу. Та зазначила, що координувати всю діяльність громадських формувань буде начальник районного відділу поліції.

Відповідно до таких пріоритетів у роботі члени колегії одноголосно підтримали зміни до Комплексної програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки у Києво-Святошинському районі Київської області на 2016-2018 роки. Основні зміни: створення, забезпечення функціонування і підтримка громадських формувань, а також встановлення та підключення до єдиної районної системи відеонагляду камер спостереження в місцях великого скупчення людей, місцях підвищеної небезпеки і біля державних установ.


колегія РДАТакож на колегії райдержадміністрації затвердили проекти таких цільових програм:

- Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури у Києво-Святошинському районі Київської області на 2018-2019 роки;

- Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян залізничним транспортом на приміському сполученні Києво-Святошинського району Київської області на 2018 рік;

- Програми розвитку Києво-Святошинської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2018-2020 роки;

- Програми cтворення, використання та накопичення районного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Києво-Святошинському районі Київської області на 2018-2021 роки;

- Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Києво-Святошинського району Київської області на 2018-2020 роки.

Усі програми будуть подані на розгляд чергової сесії районної ради.

Проте проект Програми фінансування компенсаційних виплат за пільги з послуг зв’язку окремим категоріям громадян Києво-Святошинського району Київської області на 2018 рік члени колегії не затвердили. Голова РДА зазначила, що його доопрацюють, після чого знову розглянуть на колег

ії.

Назад