16.02.2018
Мирослава Смірнова передала ключі від санітарного автомобіля для потреб Петропавлівсько-Борщагівської амбулаторії
Мирослава Смірнова передала ключі від санітарного автомобіля для потреб Петропавлівсько-Борщагівської амбулаторії Вручення нових, якісно оснащених санітарних автомобілів для потреб місцевих амбулаторій стало доброю традицією у районі. Цього разу голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова вручила автомобіль громаді Петропавлівської Борщагівки разом із заступником голови Київської облдержадміністрації В’ячеславом Кучером, головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення Києво-Святошинської райради Павлом Реганом, а також начальником відділу охорони здоров’я РДА Романом Лявою.
Враховуючи значну площу території обслуговування, придбаний санітарний автомобіль дозволить лікарю оперативно приїздити на виклики до пацієнтів, що значно підвищує якість надання медичної допомоги населенню сіл Петропавлівська Борщагівка і Чайки.
«Сьогодні ми працюємо, щоб медичні працівники Києво-Святошинського району відчували реальну підтримку. Важливо створити достойні умови праці, щоб лікарі, хороші спеціалісти, залишалися на місцях, працювали в державних закладах. Не все виходить одразу, але поступово нам вдається вивести медичну сферу району на новий рівень. Я дякую депутатському корпусу за командну, злагоджену роботу, а відділу охорони здоров’я - за послідовність та ефективність. Нехай цей автомобіль служить громаді. Проте бажаю, щоб ви рідше зверталися за меддопомогою і були здоровими», – зазначила Мирослава Смірнова і передали ключі від автомобіля головному лікарю амбулаторії.
Сільський голова Олексій Кодебський подякував за надзвичайно потрібний подарунок: «Приємно, що у районі чують нас, розуміють наші потреби і допомагають. Автомобіль для такої великої громади – першочергова необхідність, і тепер він у нас є».
У свою чергу В’ячеслав Кучер подякував за запрошення на цей захід, наголосивши, що у Києво-Святошинському районі чи не найкращий рівень комунікації між владою і громадою.
«Приємно бачити, що тут завдяки ефективній діяльності районного керівництва є взаєморозуміння. Як куратор вашого району радий, що надання медичної допомоги відбувається на високому рівні, а медичні заклади оснащені усім необхідним. Завдяки новітньому обладнанню, яке закупили за кошти районного бюджету, діагностика пацієнтів доступна, багато послуг безкоштовні. Дякую районному керівництву за роботу, а Петропавлівсько-Борщагівську громаду вітаю з таким подарунком», – додав він.
За словами Романа Ляви, амбулаторія оснащена необхідним медичним обладнанням для діагностики та лікування, лікарі забезпечені лікарськими сумками, що укомплектовані тонометром для вимірювання артеріального тиску з додатковими манжетами, глюкометром, пульсоксиметром, отоскопом, термометром, гемоглобінометром, неврологічним молоточком, кровоспинним джгутом, а також сучасними електрокардіографами ЮКАРД з вбудованою телеметричною системою.
Відповідно Павло Реган зазначив, що завдяки злагодженій роботі адміністрації і ради майже кожен населений пункт вже має такий автомобіль, він повністю обладнаний для надання невідкладної допомоги. Також швидкими темпами оновлюється матеріально-технічна база. «Крім того, хочу сказати, що у зв’язку з реформуванням медичної сфери ми плануємо проводити навчання, щоб працівники галузі розуміли суть реформ та шляхи їх впровадження, були обізнані та не боялися нововведень», – пояснив районний депутат.
2.jpg
3.jpg

4.jpg

Назад