19.02.2018
«Доступні ліки» можна отримати у Києво-Святошинському районі
«Доступні ліки» можна отримати у Києво-Святошинському районі Заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер 15 січня долучився до візиту голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової до аптеки у місті Вишневе, яка є учасником урядової програми «Доступні ліки», у межах якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми.
Загалом у Києво-Святошинському районі урядова програма успішно діє з 1 квітня 2017 року.
Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до сімейного лікаря, отримати виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, та обміняти його на ліки в одній із аптек, що погодились брати участь у програмі. В Києво-Святошинському районі такі аптеки можна знайти за адресами:
· Аптека № 12, м. Вишневе, вул. Європейська, 35;
· Аптечний пункт № 6, м. Боярка, вул. Соборності, 51;
· Аптека № 27, м. Боярка, вул. Білогородська, 27.
Заступник голови КОДА та голова РДА поспілкувалися з працівницями аптеки щодо кількості звернень пацієнтів з відповідними рецептами та наявності в аптеці усього переліку лікарських засобів, передбачених програмою. Також зупинилися на результатах роботи за минулий рік.
«У 2017 році у Києво-Святошинському районі відшкодовано вартість лікарських засобів на загальну суму понад 2,6 млн. грн. Відсоток виконання урядової програми у Києво-Святошинському районі складає 96 %, що є найкращим показником у Київській області», – зазначила Мирослава Смірнова.
Варто зазначити, що населених пунктах, які територіально віддалені від аптек, з якими укладені договори про відшкодування коштів, препарати для пацієнтів замовляються та закуповуються організовано за участю медичних працівників амбулаторій та ФАПів і отримуються безпосередньо в амбулаторії загальної практики сімейної медицини або в фельдшерсько-акушерському пункті.
Звернімо увагу, що перелік аптек може змінюватись. Актуальні дані про аптеки, які задіяні в програмі «Доступні ліки» у Києво-Святошинському районі можна уточнити у працівників амбулаторій, ФАПів Комунального закладу «Києво-Святошинський центр первинної медико-санітарної допомоги» (тел.: (04598) 42-087), центральної районної лікарні Києво-Святошинського району (тел.: (04598) 40-059), Вишнівської міської лікарні (тел.: (04598) 55-472).
3.jpg
5.jpg
4.jpg

Назад