25.09.2018
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали Гореничі з Днем села
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали Гореничі з Днем села 21 вересня в Гореничах грандіозно відзначили День села. Привітали громаду голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
Для односельчан та гостей свята організатори підготували чудовий концерт за участі художніх колективів Будинку культури «Гореничі», Шпитьківської школи мистецтв і найменших жителів села, арт-виставку, благодійний ярмарок, розваги для дітей, фаєр-шоу. Спеціальний гість – відомий співак Вадим Олійник.
«З кожним роком ми бачимо, як Гореничі розвиваються. Багато вже зроблено: капітально відремонтовано та утеплено Будинок культури, закуплено всю необхідну апаратуру, проведено ремонт даху, приміщень, утеплено та укріплено будівлю школи, відремонтовано амбулаторію, яка завдяки районному фінансуванню має сучасне обладнання та власний санітарний автомобіль, встановлені нові дитмайданчики та зовнішнє освітлення. Це завдяки плідній співпраці та взаєморозумінню сільської ради з районним керівництвом, громадою. І на цьому ми не будемо зупинятися», - зазначила Мирослава Смірнова та побажала гореничанам єдності, віри у світле майбутнє, міцного здоров’я та мирного неба.
Традиційно відбулось відзначення почесними відзнаками голови Києво-Святошинської райдержадміністрації та голови Києво-Святошинської райради жителів села, які роблять значний внесок у його розвиток.
«Це свято як маленький День незалежності, тому що громада дійсно працювала над тим, щоб підіймати село, робити його успішним і процвітаючим для своїх дітей та онуків. І сьогодні з впевненістю можна констатувати, що їм це вдалося. Коли люди самі зацікавлені в розвитку своєї громади, результати очевидні. Миру вам, злагоди, Божого благословення і подальшого процвітання», - звернувся до присутніх Вадим Гедульянов.
Окремі слова вітання керівництво району висловило в.о. сільського голови Валентині Василевській. Вона у свою чергу подякувала місцевим жителям за сумлінну працю на благо Гореничів, а керівництву району – за підтримку та розуміння.

Назад