26.09.2018
Дмитрівка відзначила День народження: Керівники району привітали громаду зі святом
Дмитрівка відзначила День народження: Керівники району привітали громаду зі святом Народні гуляння і святковий концерт, виступи народних колективів і найменших дмитрівчан – так 21 вересня село Дмитрівка відзначило свій 119-й День народження. Привітали громаду та гостей свята голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.

Святковий концерт зібрав на центральній площі села чимало людей, а зі сцени звучали теплі слова привітань та побажань процвітання рідному селу. Відбулось й нагородження дмитрівчан, які своєю щоденною працею примножують здобутки рідного села, піклуються про односельчан.

«В цьому селі створені всі умови для комфортного життя людей: є садок, школа, розвинена інфраструктура, ремонтуються дороги, розвивається й оновлюється соціальна сфера. Тому його справді можна назвати успішним. Пишаюся такими досягненнями Дмитрівки і впевнена, що успіхи будуть примножуватися», - зазначила Мирослава Смірнова.

Виступаючи перед громадою, керівництво району побажало подальшого процвітання селу, розвитку, успіхів у реалізації нових проектів, а кожному дмитрівчанину – міцного здоров’я, радості, благополуччя, розуміння. Окрему подяку вони висловили сільському голові Тарасу Дідичу, котрий вже більше 20 років професійно управляє селом. Адже саме за його каденції село перетворилося на успішний та процвітаючий населений пункт у районі.

«Дмитрівка сьогодні – це однодумці, які самі створюють і люблять своє село. Таку Дмитрівку важко назвати селом і можна поставити у приклад чи не кожній сільській громаді України. Вона – приклад Нового українського села. Переконаний, запорука успіху у співпраці та бажанні змінювати громаду на краще», - наголосив Вадим Гедульянов.

Також до Дня села голова РДА та голова райради урочисто відкрили новий спортивний універсальний комплекс Street FIGHT mini на території школи, встановлений за кошти з районного бюджету. Майданчик допоможе юним спортсменам удосконалювати свої спортивні навики.

Дійсно, з першого погляду Дмитрівку важко назвати селом – скрізь асфальтовані дороги, охайні будинки. І головне – люди не виїжджають звідси, а навпаки – повертаються. Адже на території села працюють підприємства, відтак, селяни мають роботу.
2.jpg
7.jpg
5.jpg
6.jpg

Назад