09.10.2018
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали педагогів району з Днем працівників освіти
Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали педагогів району з Днем працівників освіти Театральна вистава у подарунок - таким запам’ятається День працівників освіти педагогам Києво-Святошинського району. У Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов привітали освітян з професійним святом.
«Це свято завжди буде для мене особливим. Оскільки за першою освітою я вчитель і мама моя також педагог, то ваші проблеми і потреби надзвичайно мені близькі. І саме тому, очоливши район, я першочергово зосередила увагу на освітніх питаннях. Ми повинні реалізовувати державну політику передусім у соціальній сфері. Молоді українці мають бути свідомими громадянами, патріотами своєї держави. Я рада, що на території Києво-Святошинського району є потужні освітні заклади, які готують справжніх фахівців, патріотів України.
Педагоги виховують президентів, прем’єрів, міністрів, чиновників, видатних людей різних професій, - і вони б не були тими, ким вони є, без ваших наставницьких порад. Щиро дякую вам за любов до роботи, професіоналізм і терпіння. Бажаю вдячних учнів, злагоди, натхнення і взаєморозуміння», - привітала викладачів Мирослава Смірнова.
Керівники району вручили найдосвідченішим педагогам премії і подяки за роботу та виховання молодого покоління.
«Вітаю вас із професійним святом, дорогі освітяни. Мені приємно розділити це свято разом із вами. Радий, що саме в Києво-Святошинському районі освіта є пріоритетом. Від мене особисто, від усього депутатського корпусу та органів місцевого самоврядування дякую за вашу щоденну працю. Її важко переоцінити. Саме система освіти є кузнею майбутнього України, а освітяни - ковалі української нації. Від того, наскільки якісною є освіта і як сумлінно ви вкладаєте знання, досвід у серця й голови ваших вихованців, залежить майбутнє нації. Незабаром ваші учні формуватимуть громадянське суспільство й будуватимуть нову українську державу. Бажаю вам мудрості, міцного здоров’я і Божого благословення», - зазначив Вадим Гедульянов.
Багато привітань, усмішок і нагород, які так заслужили наші наставники - перші, найкращі, наймудріші люди, які виховували кожного із нас.
2.jpg
4.jpg

Назад