14.12.2018
ЧЛЕНИ КОЛЕГІЇ ПІДТРИМАЛИ РОЗРОБЛЕНИЙ РДА ПРОЕКТ БЮДЖЕТУ НА 2019 РІК
ЧЛЕНИ КОЛЕГІЇ ПІДТРИМАЛИ РОЗРОБЛЕНИЙ РДА ПРОЕКТ БЮДЖЕТУ НА 2019 РІК Відбулася колегія Києво-Святошинської райдержадміністрації. Провела засідання голова РДА Мирослава Смірнова. Також взяли участь голова районної ради Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, начальники управлінь і відділів РДА, керівники районних структур, керівники органів місцевого самоврядування.
Розпочали роботу з нагород і подяк. “Хочемо подякувати нашим тренерам. У критичній ситуації, під час обвалу даху спортивної арени, вони не розгубилися – завдяки швидкій реакції та злагодженим діям тренера з художньої гімнастики Карини Шваєцької і тренера з дзюдо Олександра Пилипенка діти залишилися неушкодженими. І це найголовніше. Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу. Дякуємо”, - звернулася до тренерів Мирослава Смірнова.
Голова РДА і голова райради вручили подяки і подарунки Карині та Олександру.
Варто зазначити, що йде слідство, проводиться експертиза, об’єкт під охороною. Тренувальний процес маленьких гімнасток не порушено. Вони займаються у приміщенні ДЮСШ.
Ще одну заслужену подяку від району керівники району вручили Ользі Дріг, призерці Чемпіонату світу з самбо, кандидату в майстри спорту з дзюдо, самбо і сумо, бронзовій призерці України.
Після урочистостей перейшли до робочих питань. На порядку денному – проект Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району на 2019 рік; проект районного бюджету району на 2019 рік.
“Програма соціально-економічного розвитку є вектором розвитку району загалом. Кожен пункт документа детально пропрацьований. Ми провели серію консультацій з ОМС для визначення пріоритетів у роботі у наступному році. Це виважений документ, який буде поданий на сесію районної ради 20 грудня”, - прокоментувала Мирослава Смірнова.
Відповідно до прогнозованих показників розвитку місцевих рад у 2019 році планується залучення близько 640 млн грн.
Безперечно, основне питання – розгляд проекту районного бюджету на 2019 рік.
Одним із важливих показників є розмір мінімальної заробітної плати, який у наступному році становитиме 4 173 грн. Прожитковий мінімум для працездатних осіб на одну особу в розрахунку на місяць становитиме із 1 січня 2019 року 1 921 грн, до кінця року він зросте до 2 102 грн. До того ж, враховане збільшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
Отже, планові показники дохідної частини загального фонду районного бюджету на 2019 рік обраховані в сумі понад 1, 1 млрд грн. Видатки загального фонду районного бюджету на 2019 рік обраховані в сумі понад 1,9 млрд грн, у тому числі на захищені статті піде понад 820 млн грн. Це оплата праці, енергоносії, медикаменти та харчування.
Видатки на реалізацію районних програм на 2019 рік по загальному фонду районного бюджету обраховані в сумі близько 360 млн грн.
Начальник фінуправління Наталія Краснощокова зазначила, що місцеві бюджети рекомендовано затвердити до 25 грудня.
Також члени колегії проголосували за зміни до бюджету. Ними передбачене збільшення видатків на реалізацію районних соціальних програм, таких як “Турбота” і “Назустріч дітям” та виплату матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям населення.
Вадим Гедульянов наголосив, що район ефективно розвивається завдяки співпраці райдержадміністрації, райради та органів місцевого самоврядування.
“Сьогодні під час колегії розглянули і затвердили стратегічні питання. Перш за все, це бюджет-2019. Соціальна сфера залишається пріоритетом у нашій роботі. Як і в минулому році, плануємо передавати значні кошти на місця для розвитку громад”, - додав він.
Важливе для життєдіяльності району рішення – затвердження проектів таких програм:
- фінансової підтримки функціонування райдержадміністрації на 2019 рік;
- профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки у районі на 2019-2020;
- розвитку Центру надання адміністративних послуг РДА на 2019-2020 роки.
Щодо Програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки, варто зазначити, що РДА та райрада постійно взаємодіють з правоохоронними органами, громадськими формуваннями з охорони правопорядку. Для підвищення рівня безпеки наших громадян з районного бюджету на 2019 році вже передбачено 1,5 млн грн.
Активно розвивається Центр надання адміністративних послуг. На сьогодні тут надається 115 видів послуг (раніше Центр надавав 76 видів послуг). У наступному році проектом програми передбачене встановлення обладнання для замовлення послуг з виготовлення посвідчень водія, а також сучасного програмного забезпечення для переходу на електронний документообіг, електронні реєстри тощо.
Варто зазначити, що у 2018 році у ЦНАПі впорядкований архів, де зберігаються справи громадян та встановлений захищений канал зв’язку.
Наостанок затвердили проект змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури району на 2018-2019 роки та обговорили питання житлово-комунального господарства. Зокрема погіршення погодних умов. Голова адміністрації подякувала за оперативну роботу начальнику відділу ЖКГ Руслану Бадікіну, відповідальному за цей процес, керівникам органів місцевого самоврядування, ДСНС, керівникам підприємств, які надали техніку, районному дорожньому управлінню. “Порівняно з минулим роком, робота по очищенню доріг організована набагато краще, рада, що усі учасники процесу активні, ми постійно комунікуємо для максимально швидкого вирішення проблемних ситуацій на дорогах.
22.jpg
33.jpg
55.jpg
44.jpg

Назад