17.12.2018
Мирослава Смірнова привітала чорнобильців з Днем Ліквідатора
Мирослава Смірнова привітала чорнобильців з Днем Ліквідатора 14 грудня з нагоди Дня ліквідатора України районний будинок культури у Новосілках став місцем зустрічі друзів і побратимів, місцем спогадів про непрості часи. Часи, коли вони пожертвували життям і здоров‘ям заради ліквідації однієї із найбільших техногенних катастроф в історії людства - аварії на Чорнобильській АЕС.
Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова привітала учасників заходу зі святом та вручила подяки.
«Зараз Україна переживає часи, коли потреби армії на першому місці. Та ми не маємо морального права забути про подвиг людей, які захистили світ ціною власного здоров‘я. Я рада бути тут, це честь привітати вас. Бажаю вам здоров‘я, міцного духу, щастя і злагоди в родинах. Нехай Господь захищає та оберігає вас. Ми зі свого боку до свята виділили допомогу з районного бюджету», - звернулася голова адміністрації.
Мирослава Смірнова наголосила на бажанні налагодити співпрацю з місцевими чорнобильськими організаціями на базі районної з конкретним керівником, який міг би представляти інтереси ліквідаторів, їх родин та постраждалих внаслідок катастрофи.
Після привітань і нагороджень на учасників заходу чекала цікава вистава з неперевершеним українським колоритом.
22.jpg
44.jpg
55.jpg
66.jpg
77.jpg
88.jpg

Назад