18.12.2018
Мирослава Смірнова запросила дітей з передової до Києво-Святошинського району на передсвяткові вихідні
Мирослава Смірнова запросила дітей з передової до Києво-Святошинського району на передсвяткові вихідні П’ятдесят малих українців напередодні новорічних свят завітали в гості до Києво-Святошинського району. Це діти з так званої "сірої зони", які вже знають, що таке війна.

Варто зазначити, що це вже друга така поїздка для дітей із зони АТО, організована районною держадміністрацією.

Цього разу для школярів організатори заходу також спланували насичену програму. Організували екскурсію по Хрещатику, Михайлівській та Софійській площах, де вже активно ведеться підготовка до новорічних свят, а також до Музею води. Діти відвідали Боярський колегіум, міжнародний фестиваль «GRANDFEST» у Гореничах, а також наостанок переглянули дитячу комедію в кінотеатрі.

«Це були прекрасні передсвяткові вихідні. Я дякую усім небайдужим жителям району, усім дітям, які знайшли час підготувати подарунки нашим дуже важливим гостям. Особливо вдячна педколективу та учням Боярського колегіуму, учасникам міжнародного фестивалю «GRANDFEST», без яких цей візит не був би таким теплим. Небайдужість – наша найбільша сила. Божого благословення усім нам і миру», - зазначила голова РДА.

2.jpg
3.jpg
4.jpg

Назад