21.12.2018
Києво-Святошинський район входить у новий рік із затвердженим бюджетом та всіма необхідними програмами фінансування
Києво-Святошинський район входить у новий рік із затвердженим бюджетом та всіма необхідними програмами фінансування 20 грудня відбулася тридцять друга сесія Києво-Святошинської районної ради під головуванням очільника районної ради Вадима Гедульянова, під час якої депутати проголосували за бюджет-2019 та соціальні програми, проекти яких були подані головою РДА та профільними структурними підрозділами. У засіданні взяли участь голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступники голови РДА Артем Кошик та Михайло Лєзнік, начальник відділу фінансів Наталія Краснощокова, начальники управлінь і відділів РДА, керівники районних структур та органів місцевого самоврядування.
Розпочали із вручення відзнаки Почесний громадянин Києво-Святошинського району ветерану Другої світової війни Олександру Хоменку та операційній медичній сестрі ОВХП Інні Хоменко. Також керівники району вручили відзнаки Герой-захисник Вітчизни Києво-Святошинського району військовому комісару Олегу Гончаруку та ветеранам бойових дій на сході України Віктору Саміленку і Віктору Мосіну.
Найважливіше питання порядку денного – погодження головного фінансового документу району на наступний рік. Відтак, депутати схвалили бюджет-2019, в якому соціальна сфера залишається одним із пріоритетних напрямів. Видатки на освіту складатимуть понад 610 млн гривень, на заклади охорони здоров’я – більше 70 млн гривень, на соціальний захист – понад 370 млн гривень, на культуру – більше 63 млн гривень, на розвиток спорту та спортивної інфраструктури – 7,5 млн гривень. Майже 158 млн гривень передбачено для розвитку місцевих громад.
«У наступному бюджетному році пріоритетними галузями, як і в попередні роки, будуть охорона здоров’я і освіта. Ми намагаємось створювати такі умови, в яких населені пункти зможуть готуватися до тих серйозних ресурсів, які до них прийдуть разом із обов’язками в рамках реформи децентралізації. Тому, фактично, половина бюджету розвитку передана субвенціями на органи місцевого самоврядування для вирішення питань будівництва дитячих садочків, розвитку місцевої інфраструктури. Прийнятий документ формувався з огляду на об’єктивні потреби, які є у громад. Кошти, закладені в бюджет, і прийняті програми направлені на вирішення питань, які стоять перед населеними пунктами району», - зауважив голова районної ради.
Також в ході засідання заслухали звіт керівника Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрія Дмитруня про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності місцевої прокуратури на території району в 2018 році. У свою чергу Мирослава Смірнова звернулася до очільника прокуратури з тим, щоб він взяв на особистий контроль розслідування надзвичайної ситуації, що сталася у Вишневому, та забезпечити ефективне, неупереджене, об’єктивне, законне та своєчасне проведення процесуальних дій, надання належної правової оцінки, встановлення та притягнення до відповідальності осіб, які своїми протиправними діями чи бездіяльністю не тільки спричинили матеріальну шкоду і репутаційні ризики державі, а й могли призвести до трагічних наслідків і непоправних втрат.
«Руйнування даху будівлі спортивної арени Favorite Fit у Вишневому – надзвичайна ситуація, яка вимагає від нас, як місцевої влади рішучих дій, однозначної і єдиної позиції. Ми повинні усвідомлювати ймовірні наслідки цієї події – рівень загрози життю і здоров’ю дітей був надвисоким, тому ми зобов’язані зробити все від себе можливе, щоб покарати винних. Це наш обов’язок перед тренерами, які вчасно вивели дітей, перед дітьми та їх батьками, перед жителями району. Райдержадміністрація максимально і всебічно сприяє слідству для встановлення фактів та обставин, ми надали слідчим органам доступ до усіх необхідних документів, отримання показів та речових доказів», - наголосила голова РДА.
Депутати районної ради проголосували за основні профільні програми, за яким житиме район у наступному році. Вони забезпечені реальними коштами і враховують потреби соціально незахищених категорій громадян, які сьогодні дійсно потребують підтримки. Зокрема, це подані райдержадміністрацією на розгляд районної ради Програма економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району; Програма розвитку Центру надання адміністративних послуг на 2019-2020 роки; Програма будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури; внесено зміни до Програми про порядок виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок невиконання забудовником ДП «Дніпровський круг» своїх зобов’язань на 2018-2019 роки; Програма оздоровлення та відпочинку окремих категорій дітей Києво-Святошинського району на 2019-2023 роки; Програма соціальної допомоги «Банк одягу», а також ряд програм соціальної допомоги пільговим категоріям населення, ветеранам бойових дій, дітям і людям з інвалідністю, сиротам, малозабезпеченим, людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, та інші.
Насамкінець, для присутніх в сесійній залі вихованці дитячого будинку «Отчий дім» підгодовували різдвяну виставу. За хороший настрій дітям вручили солодкі подарунки.
22.jpg
333.jpg
555.jpg
88.jpg
888.jpg

Назад