01.02.2019
Відбулася сесія Києво-Святошинської районної ради
Відбулася сесія Києво-Святошинської районної ради Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов 31 січня провів перше в цьому році засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради. У ньому взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники відомств і структурних підрозділів РДА, органів місцевого самоврядування.
Під час сесії депутати ухвалили подані райдержадміністрацією зміни до бюджету на 2019 рік та низку змін до соціальних програм. Зокрема, відповідні зміни стосуються будівництва районного басейну в м. Боярка. В бюджеті закладено вже перші 10 млн гривень на його будівництво. На цій сесії виділили додатково 1,5 млн гривень на заходи, пов'язані з проектування даної будівлі. Будівельні роботи планують розпочати вже весною та закінчити наприкінці цього року. В цьому році в місті з’явиться й сучасна школа бойових мистецтв, на яку також було виділено додаткове фінансування. Відповідні рішення депутати підтримали одноголосно.
"Басейн і сучасна школа бойових мистецтв - це ті об'єкти соціальної інфраструктури, на які громада чекає вже давно. Школа бойових мистецтв буде добудована і здана в експлуатацію протягом 4 місяців. Об’єкт буде незвичайним, трьохповерховим, з нульовим поверхом, збудований за останнім словом спортивних технологій. Ми з колегами сподіваємося, що проект по будівництву сучасного басейну також буде завершено в цьому році", - прокоментував очільник районної ради.
Також з районного бюджету виділять 2 млн гривень на проведення капітального ремонту будівлі КУ "Дитяче харчування", яка була пошкоджена внаслідок підпалу. Крім того, органи місцевого самоврядування отримають субвенцію в розмірі 1,2 млн гривень на придбання автомобілів для патрулювання.
"Ми активно підтримуємо і співпрацюємо з громадськими формуваннями на території району, і зацікавлені у розвитку муніципальної поліції. Це один із найефективніших способів гарантування безпеки жителів на місцях. Саме тому одним із важливих кроків для швидкого реагування є придбання автомобілів для патрулювання територій. Я наголошувала на тому, що ті органи місцевого самоврядування, які сформують громадські формування з охорони правопорядку, можуть розраховувати на субвенцію з районного бюджету для придбання транспортного засобу. Сьогодні мою ініціативу підтримав депутатський корпус - Вишневе, Крюківщина і Святопетрівське отримають нові авто", - прокоментувала Мирослава Смірнова, додавши, що постійно розширюється мережа камер відеоспостереження у публічних місцях, що підвищує рівень розкриття злочинів, а також зменшує їх кількість загалом.
Серед важливих рішень - зміни до районної програми "Турбота", якою передбачена допомога соціально незахищеним верствам населення. Мета цієї програми - адресна допомога тим категоріям населення, які цього потребують найбільше.
"На 2019 рік виділено вже більше 10 мільйонів гривень. Її ми будемо фінансувати додатково. Програма надзвичайно широка, щоб охопити якомога більше людей, які сьогодні потребують допомоги. Києво-Святошинський район є лідером на Київщині за рівнем соціальної захищеності в розрізі надання населенню матеріальної допомоги", - додав Вадим Гедульянов.
Голова районної державної адміністрації наголосила, що завдяки злагодженій роботі зараз в районі ми можемо говорити про розвиток.
"Ми один із районів в Україні, який сьогодні ефективно впроваджує більшість загальнодержавних ініціатив. Ми змінили підхід до надання соціальних послуг, дали людям розуміння, що ми поруч і двері наших кабінетів відкриті для кожного, хто потребує підтримки і допомоги. Сьогодні жителі нашого району, які потребують лікування, отримують до 10 тис. грн по програмі "Турбота". При цьому є винятки - як голова РДА я ініціюю збільшення розміру виплат у надскладних випадках, коли громадянам потрібні дуже великі кошти для того, щоб жити і бути здоровими. І рада, що ці пропозиції підтримує районна рада", - зазначила вона.
Окрім того, в цей день голова районної ради з депутатським корпусом привітали голову РДА Мирославу Смірнову з Днем народження, який вона відзначала днями.
2.jpg


Назад