06.02.2019
Основні питання - соціальний захист та безпека громадян
Основні питання - соціальний захист та безпека громадян 5 лютого голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова провела апаратну нараду за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, заступника голови РДА Артема Кошика, керівників структурних підрозділів адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування.

Основні питання порядку денного - соціальний захист та безпека громадян.
Окрім тих пільг та виплат, які гарантує держава, працюємо на районному рівні по програмі «Турбота». Лише за останній рік було виплачено по програмі «Турбота» близько 19 мільйонів гривень. Ці кошти отримали майже 7 тисяч жителів району.

Варто зазначити, що у 2018-му всі категорії населення, які відповідно до законодавства потребують державної соціальної допомоги, виплати отримали вчасно і в повному обсязі.

Загалом збереження і посилення соціальних гарантій для населення - ключовий елемент державної політики. Сьогодні як місцева влада ми повинні залучати усі можливі ресурси для підтримки соціально незахищених категорій. Саме тому, окрім тих пільг та виплат, які гарантує держава, ми працюємо на районному рівні. Районна цільова програма «Турбота» передбачає виплату допомоги тяжкохворим; жителям, які потрапили в складні життєві обставини; ліквідаторам, чорнобильцям; ветеранам війни, учасникам АТО; людям з інвалідністю та малозабезпеченим. Щороку ми удосконалюємо документ, щоб мати більше можливостей допомагати людям, які цього потребують.

Розглянули також питання надання населенню субсидій за новим порядком. Я поставила завдання оптимізувати роботу управління соцзахисту, щоб жителі району могли вчасно отримувати субсидії. Особливо це стосується порядку проведення обстежень побутових умов громадян.
До того ж, є потреба у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням, щоб люди відразу розуміли, чи можуть претендувати на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

Ще одне актуальне питання - облаштування пунктів обігріву населення. У районі такі пункти діють на території міських, селищної та сільських рад, у приміщеннях місцевих рад, будинків культури, медичних закладів. Усього створено 45 пунктів обігріву (повний перелік адрес можна знайти за посиланням: http://ks-rda.gov.ua/news/12246/ ). Там цілодобово чергують відповідальні працівники місцевих рад, районного управління ДСНС, медпрацівники. Вказані пункти забезпечені опаленням, продуктами харчування, медичними аптечками та предметами першої необхідності. У разі негоди кожен житель району може розраховувати на допомогу.

Наостанок разом обговорили результати діяльності юридичного відділу РДА та роботу районного центру зайнятості у 2018 році.
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg

Назад