08.02.2019
Голова РДА Мирослава Смірнова провела прийом громадян
Голова РДА Мирослава Смірнова провела прийом громадян Прийом був дуже насичений. Питання, з якими до голови РДА звертаються жителі району, завжди різнопланові. Хтось приходить за порадою, комусь потрібна підтримка і допомога.

"Рада була бачити представників інститутів громадянського суспільства. Загалом громадськість в районі активна, і головне - з конструктивними пропозиціями щодо співпраці. Одним із напрямів нашої спільної діяльності є робота з молоддю та утвердження інституту сім‘ї. Переконана, що родина, її цінності є фундаментом українського суспільства. Тому обов‘язково візьму участь у Києво-Святошинському «Форумі сім‘ї» 23 лютого. Бо про проблеми і потреби сучасних родин потрібно говорити. Потрібно змінювати підходи до виховання сучасних, зовсім не схожих на нас дітей. У світі прогресу, технологій та інформаційного хаосу молоде покоління потрібно вчити аналізувати і фільтрувати інформацію, бути активними членами суспільства. Але це все можливо, коли є опора - міцна, любляча родина, люди, які завжди підтримають, допоможуть і знайдуть потрібні слова" - зазначила Мирослава Смірнова.

Також жителі району зверталися щодо надання матеріальної допомоги та оздоровлення. В районі вже передбачено 19 мільйонів гривень на ці потреби у програмі «Турбота». Програма ефективно працює, і жителі району можуть розраховувати на підтримку.

Серед звернень під час прийому - щодо забезпечення земельною ділянкою або житлом. Незважаючи на те, що ці питання поза межами повноважень РДА, завжди звертаємось до органів місцевого самоврядування.
22.jpg
33.jpg
55.jpg

Назад