12.02.2019
Крок у професійне майбутнє
Крок у професійне майбутнє 8 лютого 2019 року спеціалісти Києво-Святошинського районного центру зайнятості завітали до учнів Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 8-х класів на профорієнтаційний захід «Крок у професійне майбутнє».
Мета заходу - допомогти школярам зробити усвідомлений вибір виду трудової діяльності, розглянути типові помилки при виборі фаху, підкреслити важливість вибору правильної професії в майбутньому та проінформувати про послуги центру зайнятості.
Провідні фахівці відділу активної підтримки Полегенька Юлія Олександрівна та Фесак Тетяна Анатоліївна розповіли про актуальні на ринку праці професії, основні вимоги сучасних роботодавців до працівників, послуги служби зайнятості та ін.
Після короткої презентації та знайомства з дітьми було проведено інтерактивне заняття із застосуванням рольових ігор, різноманітних завдань та наданням профорієнтаційної інформації. Деякі школярі виявили бажання пройти профдіагностичне тестування задля виявлення їх характеристик, розуміння яких, допоможе здійснити правильний вибір професії у майбутньому. Всім були надані роз’яснення щодо реєстрації та проходження тестування на сайті Державної служби зайнятості.
Наприкінці всі учасники заходу подякували за надану інформацію та отримали інформаційно-роздатковий матеріал щодо надання соціальних послуг службою зайнятості та професійної орієнтації.
Надіємось що учні зрозуміли всю важливість та сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням власних бажань і можливостей та потреб економіки країни.


Назад