16.10.2019
ПРИЗОВ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ
ПРИЗОВ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ У Києво-Святошинському районному військовому комісаріаті триває підготовка щодо осіннього призову офіцерів запасу на військову службу, який відбудеться наприкінці жовтня.
Призову терміном 18 місяців підлягають офіцери запасу, чоловіки та жінки, віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту та не проходили військової служби в ЗСУ.
Після тримісячних курсів підвищення кваліфікації офіцери будуть призначені на посади у військові частини тилового забезпечення, склади, арсенали та не залучатимуться до виконання завдань в зоні проведення бойових дій.
Соціальний захист призваних на службу повністю відповідає рівню офіцерів контрактників.
Умови проходження служби особами офіцерського складу строком на 18 місяців:
1. Грошове забезпечення від 13 000 грн. на місяць
2. Повне речове та медичне забезпечення.
3. Зберігається робоче місце та середньомісячна заробітна плата.
4. Офіцери запасу, призвані для проходження військової служби, не залучаються до участі в бойових діях на сході України.
5. При підписані контракту (від 3-ох років) виплачується одноразова грошова допомога у сумі близько 18 000 грн.
Після проходження військової служби є вибір: повернутися до цивільного життя, або укласти контракт із ЗСУ, при цьому робоче місце і середньомісячна заробітна плата будуть зберігатися за офіцером.
Нагадуємо: мета призову офіцерів — набуття практичних навичок і умінь для захисту Вітчизни, підвищення рівня укомплектованості ЗСУ офіцерським складом.
Отримавши повістку, офіцери запасу зобов’язані прибути до військкомату в зазначений в ній термін. У випадку неявки без поважних причин передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
За більш детальною інформацією необідно звернутись до Києво-Святоинського РВК за адресою: м.Київ вул. М.Котельнікова 25 а,конт.телефон – 044 450 26 93.

Назад