17.10.2019
Права та захист внутрішньо переміщених осіб
Права та захист внутрішньо переміщених осіб 16 жовтня 2019 року на запрошення Києво-Святошинського районного центру зайнятості завітала тім лідер та юрист Київського офісу Благодійного фонду «Права та захист» Дар’я Лисенко з метою проведення тренінгу для внутрішньо переміщених осіб  на тему: «Соціально-економічні права внутрішньо переміщених осіб: особливості реалізації та захисту».
На семінарі піднімалися питання щодо право на соціальне забезпечення, соціальні виплати ВПО, право на житло, житлові програми та специфіка ВПО, право на працю, ВПО та трудові відносини, захист порушених прав.
На тренінгу опрацьовувались практичні ситуації, пов’язані із реалізацією прав ВПО на власність, освіту, свободу пересування, соціальний захист, обговорювались стандарти Ради Європи в сфері захисту прав ВПО, роль самих учасників захисті прав внутрішньо переміщених осіб. Для учасників заходу, поширені інформаційні матеріали: «Безоплатна правова допомога в Україні», «Безоплатна правова допомога внутрішньо переміщеним особам», «Права внутрішньо переміщених осіб та правова допомога в їх реалізації», «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам. національна практика. Приклади правових консультацій».
У заході прийняли участь 19 осіб з числа безробітних.
Після завершення семінару більшість учасників виявили бажання проконсультуватись індивідуально. Дар’я Лисенко з задоволенням приділила свій час всім охочим. Безробітні наголосили на актуальності сьогоднішнього заходу та висловили слова подяки організаторам.

Назад